KATEDRA SPORTU POWSZECHNEGO
Kontakt: Sekretariat Wydziału Turystyki i Rekracji ul. Kazimierza Górskiego 1
80-336 Gdańsk
Telefon Sekretariat: (058) 55-47-125
Adres e-mail:sekretariat-tir@awfis.gda.pl

W terminie 29.04.19r. - 03.05.19r. sekretariat NIECZYNNY

Dyżury pracowników w roku akademickim 2018/2019


p.o. Kierownika Katedry
prof. dr hab. Stanisław Sawczyn
pokój 111a I p. bl. A
wew. 212
dyżury: środa 11:00 - 12:00
adres e-mail:stanislaw.sawczyn@awfis.gda.pl

Zakład Fitness i Sportów Siłowych

Kierownik Zakładu
dr hab. Aleksandra Jażdżewska, prof. AWFiS
pok. 109
wew. 229
dyżury: poniedziałek 11:00 - 12:30
e-mail:aleksandra.jazdzewska@awfis.gda.pl

dr Anna Szumilewicz
pok. 5 blok A
wew. 486
dyżury: środa 11:00 - 13:00 
e-mail:anna.szumilewicz@awfis.gda.pl

mgr Izabela Kozakiewicz
pok. 110
wew. 309
dyżury: czwartek 11:50 - 13:20
e-mail:izabela.kozakiewicz@awfis.gda.pl

dr Michał Sawczyn
pok. 110
wew. 309
dyżury: środa 12:45 - 14:15
e-mail:michal.sawczyn@awfis.gda.pl

mgr Magdalena Piernicka
pok. 110
wew. 309
dyżury: środa 12:00 - 12:45 pok.110 oraz piątek 08:45 - 09:30 s. VIII
e-mail:magdalena.piernicka@awfis.gda.pl


Zakład Sportów Wodnych

Kierownik Zakładu
dr Zbigniew Czubek
pok. 213
wew. 218
dyżury: czwartek 10.00-11.30
e-mail:zbigniew.czubek@awfis.gda.pl

mgr Tomasz Dudziak
pok. 213
wew. 218
Dyżury: wtorek 10:00 - 11:30
e-mail:tomasz.dudziak@awfis.gda.pl

mgr Mirosław Grabowski
pok. 213
wew. 218
dyżury: środa 08.15-09.15
e-mail:miroslaw.grabowski@awfis.gda.pl

Zakład Sportów Rekreacyjnych

Kierownik Zakładu
dr Tomasz Kochańczyk
pok. 217
wew. 308
dyżury: wtorek 10:00 - 10:45 oraz 12:00 - 12:45
e-mail:tomasz.kochanczyk@awfis.gda.pl

dr hab. Wojciech Przybylski, prof. AWFiS
pok. 207 nad bieżnią
wew. 221
dyżury: poniedziałek 12:00-13:00 oraz czwartek 12:00-13:00
adres e-mail:wojciech.przybylski@awfis.gda.pl

prof. dr hab. Stanisław Sawczyn
pokój 111a I p. bl. A
wew. 212
dyżury: środa 11:00 - 12:00
adres e-mail:stanislaw.sawczyn@awfis.gda.pl

dr Bogumiła Przysiężna
pok. 200
wew. 206
dyżury: wtorek 16:30 - 18:00 W terminie 19.04.19 - 06.05.19 - konsultacje ODWOŁANE.
e-mail:bogumila.przysiezna@awfis.gda.pl

dr Magdalena Rokicka - Hebel
pok. 217
wew. 308
Dyżury: wtorek 11:15 - 12:00 oraz czwartek 11:45 - 12:30
e-mail:magdalena.rokicka-hebel@awfis.gda.pl

dr Wojciech Sakłak
pok. 200
wew. 206
Dyżury: poniedziałek 13:45 - 14:30 oraz czwartek 13:15 - 14:00
e-mail:wojciech.saklak@awfis.gda.pl

Pracownia Medycyny Fizykalnej

Kierownik Pracowni
dr n. med. Ewelina Lulińska
pok. 104
wew. 174
dyżury: ---
e-mail:ewelina.lulinska-kuklik@awfis.gda.pl

dr hab. Mariusz Kaczmarczyk, prof. AWFiS
pok. 208
wew. 349
dyżury: czwartek 08:30 - 09:15 oraz 11:45 - 12:15
adres e-mail:mariusz.kaczmarczyk@awfis.gda.pl

dr hab. Marek Sawczuk, prof. AWFiS
pok. 208
wew. 349
dyżury: 20.03, 17.04, 15.05 i 19.06 godz. 7.45-8-45 i 10.15-11.15 (pok. 208, budynek TiR)
e-mail: marek.sawczuk@awfis.gda.pl

mgr Małgorzata Kowza - Dzwonkowska
pokój 218
wew. 474
dyżury: czwartek 11:30 - 13:00
adres e-mail:malgorzata.kowza-dzwonkowska@awfis.gda.pl

mgr Łukasz Bielawa
pok. 207
wew. 314
dyżury: poniedziałek 09:45 - 11:15
e-mail:lukasz.bielawa@awfis.gda.pl