KATEDRA PROMOCJI ZDROWIA
Kontakt: Sekretariat Wydziału Turystyki i Rekracji ul. Kazimierza Górskiego 1
80-336 Gdańsk
Telefon Sekretariat: (058) 55-47-125
Adres e-mail:sekretariat-tir@awfis.gda.pl

20,21 lutego br. (tj. środa, czwartek) oraz 1 marca br. (tj. piątek) sekretariat NIECZYNNY.

Dyżury pracowników w roku akademickim 2018/2019

Kierownik Katedry
dr hab. Zbigniew Jastrzębski, prof. AWFiS
pok. 218 bl.A
wew. 138
dyżury: wtorek 10:45 - 12:15
e-mail:zbigniew.jastrzebski@awfis.gda.pl

 

Zakład Biomedycznych Podstaw Zdrowia

Kierownik Zakładu
dr hab. Katarzyna Prusik, prof. AWFiS
pok. 106
wew. 122
dyżury: wtorek 10:15 - 11:45  W terminie 11-22.02.2019r. konsultacje ODWOŁANE.
e-mail:katarzyna.prusik@awfis.gda.pl

dr hab.Zbigniew Jastrzębski, prof. AWFIS
pok. 218 bl.A
wew. 138
dyżury: wtorek 10:45-12:15
e-mail:zbigniew.jastrzebski@awfis.gda.pl

dr Łukasz Radzimiński
pok. 208
wew. 349
dyżury: poniedziałek 09:00-10:30
e-mail:lukasz.radziminski@awfis.gda.pl

 

Zakład Psychologii Zdrowia

Kierownik Zakładu
dr hab. Mariusz Lipowski, prof. AWFiS
pok. 7 blok A
wew. 471
dyżury: czwartek 10:00 - 12:00 (p. 7 blok A).
e-mail:mariusz.lipowski@awfis.gda.pl

dr Magdalena Jochimek
pok. 218
wew. 474
dyżury: czwartek 12:50-14:20
e-mail:magdalena.jochimek@awfis.gda.pl

dr Daniel Krokosz
pok. 218
wew. 474
dyżury: poniedziałek 14:45-16:15 
e-mail:daniel.krokosz@awfis.gda.pl

 

Zakład Rekreacji i Turystyki Kwalifikowanej

Kierownik Zakładu
dr hab. Krzysztof Prusik, prof. AWFiS
pok. 206
wew. 473
dyżury: środa 12:30 - 14:00 W terminie 11-22.02.2019r. konsultacje ODWOŁANE.
e-mail:krzysztof.prusik@awfis.gda.pl

dr Zbigniew Ossowski
pok. 205
wew. 184
dyżury: wtorek 14:00 - 15:30
e-mail:zbigniew.ossowski@awfis.gda.pl

dr Monika Wiech
pok. 205
wew. 184
dyżury: wtorek 08:45-10:15 w p. 4AB (Sekretariat UTW AWFiS)
e-mail:monika.wiech@awfis.gda.pl

dr Jakub Kortas
pok. 206
wew. 473
dyżury: piątek 16:30 - 18:00
e-mail:jakub.kortas@awfis.gda.pl