4. Pomorska Sztafeta Firm

01.10.2017

"Zostań liderem biegowej Sztafety Firm. Z nami wpłyniesz na kondycję swojej Firmy" - to hasło przewodnie 4. Pomorskiej Sztafety Firm, czyli biegowej rywalizacji pomorskich przedsiębiorstw i instytucji.

Sztafeta odbyła się 1 października br. na terenie Kampusu AWFiS w Gdańsku i dzięki specjalnie przygotowanej formule skierowana była do biegaczy o każdym stopniu zaawansowania.

Bieg sztafetowy to klasyczne wyzwanie z zakresu team building. Do udziału organizatorzy zaprosili pracowników, kierowników, managerów, dyrektorów i prezesów, którzy szukają nowych pomysłów na skuteczne zintegrowanie zespołu.

Każda firma była reprezentowana przez dowolną liczbę drużyn. W skład drużyny wchodziły 4 osoby, które wspólnie biegną 15 km. Dwie pierwsze osoby pokonują dystans krótszy 2,5 km, dwie następne - dłuższy 5 km. Dzięki zmiennej długości trasy w jednej sztafecie mogą wystartować zawodnicy rozpoczynający swoją przygodę z bieganiem oraz ci bardziej doświadczeni.

Trasa biegowa poprowadziła zawodników przez najlepsze partie Kampusu AWFIS w Gdańsku. Na zawodników czekał piękny tartan dwóch stadionów, trawiasta murawa i parkowe alejki.

Klasyfikacja biegowa prowadzona była w kategoriach sztafeta damska, męska i mieszana a także indywidulanie - kobiety i mężczyźni na dystansie 2,5 oraz 5 km. Dodatkowo każda drużyna otrzymała trofeum sportowe i zaszczytny tytuł "Biegłych Specjalistów"

Integralną częścią sztafety był Piknik Firmowy, gdzie po biegu można było celebrować sportowe emocje z przyjaciółmi i znajomymi przy wspólnym stole.

Dyrektorem biegu był prof. hab Wojciech Ratkowski
Dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji AWFiS w Gdańsku, Mistrz Polski w maratonie z 1984 r.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej formy i energii !

Jesteśmy pod wrażeniem Waszych wyników uzyskanych na krętej trasie o zróżnicowanej nawierzchni.

Oficjalne wyniki 4. Pomorskiej Sztafety Firm, 1.10.2017.

1. Wyniki druzynowe
2. Indywidualnie 2,3 km
3. Indywidualnie 4,7 km
4. Podium indywidualnie

Galeria zdjęć - fot. Beata Zarach

Zapraszamy do obejrzenia relacji VIDEO z tego wydarzenia :-)

Wróć