2. Sztafeta Firm - 4 października 2015

23.09.2015

„Zostań liderem biegowej Sztafety Firm – popraw kondycję swojej Firmy” – to hasło przewodnie
2. Sztafety Firm, czyli biegowej rywalizacji pomorskich przedsiębiorstw i instytucji. Sztafeta odbędzie się 4 października br. na terenie Kampusu AWFiS w Gdańsku i dzięki specjalnie przygotowanej formule skierowana jest do biegaczy o różnym stopniu zaawansowania.

Bieg sztafetowy to klasyczne wyzwanie z zakresu team building. Do udziału organizatorzy zapraszają pracowników, kierowników, managerów, dyrektorów i prezesów, którzy szukają nowych pomysłów na skuteczne zintegrowanie zespołu. Limit drużyn w tym roku wynosi 250 sztafet.

Każda firma może być reprezentowana przez dowolną liczbę drużyn. W skład drużyny wchodzą
4 osoby, które łącznie mają do pokonania 15 kilometrów na narastającym dystansie 2 x 2,5 km oraz 2 x 5 km. Dwie pierwsze osoby pokonują dystans krótszy 2,5 km, dwie następne – dłuższy 5 km. Urokliwa pętla poprowadzi zawodników przez najlepsze partie Kampusu. Na zawodników czeka piękny tartan dwóch stadionów, trawiasta murawa i parkowe alejki Kampusu.

Podczas biegu obowiązuje strój firmowy, który pozwoli na identyfikację wizualną każdej firmy. Może to być T-shirt z logotypem lub nazwą firmy albo bardziej wyszukane przebranie. Wszystkie chwyty dozwolone, aby pokazać siłę, moc i zaskoczyć przeciwnika już na starcie.

Podobnie jak w zeszłym roku, integralną częścią sztafety będą LunchBoxy i Piknik Firmowy. Każda zainteresowana drużyna będzie miała możliwość wynajęcia specjalnej strefy relaksu, gdzie po biegu będzie można celebrować sportowe emocje z przyjaciółmi i znajomymi przy wspólnym firmowym stole.

Uroczyste otwarcie imprezy o godzinie 11:00 rozpocznie się przemarszem olimpijskim i prezentacją drużyn. Starty w godzinach 12:00-13:00, a zakończenie z ceremonią medalową o godz. 15.00. Dla kibiców i rodzin z dziećmi zaplanowano atrakcje towarzyszące: gry i zabawy rekreacyjne.

Informacje i rejestracja: www.sztafetafirm.org oraz https://www.facebook.com/SztafetaFirm.org

Osoba kontaktowa: Iwona Klafetka, biuro@sztafetafirm.pl, tel. 501 656 727

tl_files/awf/newsy/09-2015/SF2015_mapa OK.jpg

Wróć